HERCI ZE SERIÁLU HRA O TRŮNY JSOU RÁDI ŽE SERIÁL JE U KONCE

Proč mají herci radost? O tom se rozpovídali představitelé Jona Snowa a Aryi Stark. 

Mezitím co se chystá poslední šestidílná série veleúspěšného seriálu Hra o Trůny se představitel Jona Snowa se nechal slyšet že pro něj je vlastně osvobozující.

“Trůny se blíží ke konci a pro mě ve správnou dobu a stejně tak pro všechny, kteří jsou do nich zapojeni. Psali jsme si včera v noci emaily s Davidem a Danem (David Benioff a Dan Weiss, tvůrci seriálu, pozn. reakce) a byli jsme sentimentální a emocionální. Bude to osvobozující, ona myšlenka na to, že budete mít celý rok volný, natáčíte šest měsíců, ale půlka projektů, které byste rádi udělali, se začne natáčet dříve než oněch šest měsíců skončí. Je spousta věcí, které nemůžete dělat. Těším se na to, až to dotočíme a osm let je tak akorát. Nechtěl bych, aby to pokračovalo déle.”

Dalším kdo prozradil že je také rád za to že seriál končí je představitelka Aryi Stark. Herečka je ráda že si konečně bude moc vybrat role, které chce hrát.

“Jsem opravdu nadšená z toho, že bude Game of Thrones končit a nastane pro mě čas, abych dělala to, co chci. Je to prostě neuvěřitelně vzrušující a bude příjemné vybírat si role, které chci dělat. Můžu světu ukázat, jaký druh herečky chci být a trochu utvářet svou kariéru.”

Fanoušci jsou naopak neradi že seriál končí ale HBO stále připravuje až pět Spi-Offů,  které budou právě ze světa Hry o Trůny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

„Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.“ Mark Twain