The Sims 4 Psi a Kočky

Na letošním Gamescomu jsem se dozvěděli že studio EA chystá rozšíření v podobě domácích mazlíčků. Dodatek se jmenuje Psi a Kočky.

Když se řekne Psi a kočky tak prostě dostanete jen psi a kočky ani o zvíře navíc, tak alespoň na mě působí nové rozšíření. Začneme hnedka z kraje. Pokud čekáte zábavu se svými mazlíčky tak to moc nečekejte. Sice máte mnoho psích a kočičích plemen a různé možnosti jako vycvičit psa nebo s ním chodit do parku, ale to už je v této hře celkem ohrané. Chtělo by to přinést něco nového inovativního.

A naneštěstí to jsme také dostali, a to v podobě nové profese, kde se můžete stát veterinářem/kou. Za vlastní peníze si můžete postavit zbrusu novou kliniku, kde bude ostatní psí a kočičí kamarády uzdravovat. Ale přece jenom je tu “Ale”. Vaše klinika běží na stejném principu jako restaurace. Ostatní simíci hodnotí vaši ordinaci v podobě hvězdiček, a tak nic velkého nečekejte. Pokud  bude k návštěvníkům hodní tak získáte hvězdičky hodně rychle.

Dalším plusem je zcela nový editor zvířat, kde si můžete vytvořit vlastní styl Vaších mazlíku. Jedná se o předělaný nastroj vytvoř simíka.

Nakonec jen zmíním že pokud čekáte nějaké to zvířátko navíc tak můžu jen říct že maximálně potkáte lišku. Žádné jiné zvíře se ve hře neobjevuje. Krom rybiček v akváriu, ale ty jsou obsahem základní veze hry.  Celkově na mě nový obsah působí zase trochu nudně a chudě a víme proč. Je jasné že vývojáři si potřebují namastit kapsu a proto budou do hry přidávat postupně další zvířata v podobě dalších placených dodatků. Tomu se říká byznys!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

„Kdy se nudíme lépe než v kruhu rodiny?“ Oscar Wilde