VÍME KDY SE VRÁTÍ WESTWORLD.

AKTUALIZACE: Po Super Bowl spotu na seriál Westworld, známe i datum premiéry. Našeho oblíbeného seriálu se dočkáme 23. Dubna na HBO a HBO GO

PŘEDCHOZÍ ZPRÁVA:

Letos na Cimic Conu nesměl chybět ani panel seriálu, který se minulý rok stal velmi úspěšným. Jedná se o seriál z produkce HBO.  Za příběhem stojí bratr Christophera Nolana, Jonathan Nolan spolu s jeho manželkou Lisa Joy.

westworldKdyž skončila první série HBO oznámilo že další série se dočkáme až v roce 2018. Tento týden však HBO vypustilo několik informací a trailer k tomu. A podle prvních informací se seriál vrátí o něco dříve než jsme si mysleli.

Kabelová televize oznámila že Westworld se z druhou sérií vrátí na jaře roku 2018.  Jednoznačně to odpovídá jelikož právě začala druhá fáze vývoje filmu, tedy postprodukce. A většinou od produkce to trvá rok výroby filmu, v tomto případě seriálu.

Většina lidí nadává, že se druhé série dočkají až v roce 2018, ale Jonathan a Lisa k tomu měli jistý důvod. Už při natáčení první série se seriál zpozdil. A důvod? U první série byly scénáře dopisovány již při natáčení. Ale po odvysílaní první série se Jonathanovi a Lise podařilo dokončit všechny scénáře k druhé sérii.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

„Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.“ Jan Werich