JURSKÝ SVĚT 3 MÁ DATUM PREMIÉRY

Již tento rok v létě, konkrétně 21. června do kin zavítají opět prehistorická monstra a Universal potvrdil datum premiéry třetího dílu. 

Film Jurský Svět z roku 2015 se stal tak úspěšným, že se stal čtvrtým nejvýdělečnějším filmem všech dob. Není divu film totiž utržil 1 a půl miliardy dolarů. Není tak divu že se studio Universal rozhodlo napsat pokračovaní. Jednoho pokračovaní s názvem Jurský Svět: Zánik říše se dočkáme už letos v létě (21. 6. 2018) a kromě starých známých jako je Chris PrattBryce Dallas Howard se můžeme také těšit na jednu velmi známou postavu z  původní trilogie Jurský Park,  doktora Malcolma v podání Jeffa Goldbluma. Od druhého pokračovaní se očekávají podobné výdělky jako to bylo v případě prvního.

Dnes však studio Universal na svém facebookovém profilu zveřejnila fotku s datem premiéry třetího dílu. Není jasné kdo se do filmu vrátí ale můžeme si být jistí že Chriss Pratt se tam určitě objeví.

 

Jsem opravdu zvědaví jak se v kinech poperou Monstra z Jurského Světa a Avatarové z planety Pandora.

Synopse

V pokračování úspěšného Jurského světa děj pokračuje snahou lidstva o zabránění vyhynutí dinosaurů. Na ostrově Isla Nublar má totiž dojít k výbuchu sopky, který má celý druh zahubit. Záchranná mise probíhá rovněž za účasti představitelů z předchozího dílu Owena (Chris Pratt) a Claire (Bryce Dallas Howard). Vedle představení nových druhů dinosaurů se dočkáme návratu doktora Malcolma (Jeff Goldblum).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

„Muži nedovedou ocenit vlastní ženy. To přenechávají druhým.“ Oscar Wilde