DETROIT: BECOME HUMAN ZNÁME DATUM VYDÁNÍ HRY

JIŽ ZA PÁR MĚSÍCŮ SE PODÍVÁME DO NEDALEKÉ BUDOUCNOSTI AMERICKÉHO MĚSTA DETROIT S ROBOTY.

 

Milý rok v prosinci nám  na Paris Game Week byl představen další z mnoha trailerů na hru Detroit: Become Human od studia Quantic Dream. Datum do té doby nebyl znám. Věděli jsme, že se na hru podíváme někdy na jaře 2018.

Tento týdne však Quantic Dream prolomili mlčení a oznámili nám datum vydaní.

Jsme velmi hrdí, že Detroit: Become Human má oficiální datum vydání. 25. května 2018, to je ten den, kdy do rukou dostanete tu nejvíce ambicioznější titul od studia Quantic Dream.

O ČEM PŘÍBĚH HRY POJEDNÁVÁ

V dystopické budoucnosti Amerického města Detroit sledujeme příběh tří Androidů (robotů s umělo inteligencí). Je to příběh tří strojů určených k poslušnosti, kteří začínají cítit emoce. V konfliktu s pronásledováním a násilím společnosti se všichni budou muset rozhodnout, kdo vlastně chtějí být.

Jako hráč budete řídit všechny tři postavy, v pořadí a převezmete kontrolu nad jejich osudy. Budete vyprávět nejen jejich individuální příběhy, ale i příběhy jejich lidí z jejich světa.
Detroit je zdaleka nejambicióznějším titulem, který kdy Quantic Dream vytvořili.
Vaše akce mají skutečné a velkolepé důsledky: existují celé scény, které můžete vidět nebo ztrácet na základě vašich rozhodnutí, nejbližší spojenci vám mohou pomoci nebo do konce zemřít těsně po jejich setkání, váš osud může být úplně jiný v závislosti na vašem rozhodnutí.

Musíte být také velmi opatrní se svými třemi hlavními postavami, protože kdokoliv z nich může také zemřít. Každý příběh je téměř stejně jedinečný jako vaše DNA: je to výsledek volby, kterou uděláte, drobných a důležitých, protože v Detroitu jsou důležité všechny možnosti. Budete muset pozorovat, myslet, rozhodovat se, cítit a sledovat svou intuici nebo vaše srdce. Vyprávění jedinečného příběhu každé postavy se stanou vaším osobním příběhem.

Tato hra může být považována za spornou, protože zkoumá řadu citlivých témat, která mohou považovat někteří lidé za nevhodné nebo “tabu” pro videohry, ale možná to je nejvíce fascinující aspekt Detroitu. Doufáme, že to vyvolá nějaké smysluplné rozhovory a těšíme se, že slyšíme, co si o tom myslíte.

Aby vývojáři mohli zobrazit svět Detroitu, vyvinuli také nový nejpozoruhodnější 3D Engine. Snažili se co nejvíce posunout hranice PS4 se stovkami vysoce realistických postav, plně výkonové zachycení, scény s davem, to vše s kvalitou, kterou jsme nikdy předtím neviděli.
Doufáme, že uvidíte Detroit jako jedinečný zážitek, který odráží některé výzvy, kterým čelí náš svět, a možná dokonce rezonuje s vašim osobním životem. Více než cokoli jiného, ​​doufáme, že na vás Detroit zanechá dojem a že si na dlouho zapamatujete příběhy těchto tří androidů, kteří chtějí být svobodní …

Connor

je prototyp, jehož cílem je pomoci lidským vyšetřovatelům v případech týkajících se zločinů, kteří spáchají androidi.

Kara

se stává uprchlíkem tím, že empatizuje (schopnost a dovednost rozeznat emocionální a afektivní stavy i náročné situace druhých osob, předvídat jejich chování a jednání a adekvátně na ně reagovat, též emoční inteligence) s malou dívkou, sjednocenou ve svém snu o svobodě.

Markus

se stane vůdcem androidní revoluce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“ Jan Werich